O Firmie
alt       Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią przyjaznych cenowo kancelarii prawnych. Mamy ambicję aby w niedługim czasie fila naszej kancelarii znajdowała sie w każdym mieście aglomeracji śląskiej. Na podstawie naszego dotychczasowego doświadczenia wiemy, że tempo współczesnego życia oraz wysokie ceny usług prawnych skutecznie ograniczają możliwości wielu osób chcących skorzystać z pomocy prawnika. Rozumiemy również fakt, że nie wszyscy, ze względów osobistych chcą korzystać z porad prawnych bezpośrednio w kancelarii.
Z tych właśnie powodów postanowiliśmy oferować nasze usługi również poprzez internet. Dla większości naszych obecnych oraz przyszłych Klientów z pewnością jest to duże udogodnienie ponieważ od tej pory będą mogli korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, bez konieczności wychodzenia z domu.

Nasz zespół

alt Dla Kancelarii Gospodarczej ARTLEX pracuje szeroki zespół doświadczonych prawników wyspecjalizowanych w sprawnej realizacji wszytkich oferowanych przez nas usług. Zatrudniamy prawników praktykow z bogatym doświadczeniem wyniesionym z sali sądowej oraz młodszych prawników pracujących pod ich nadzorem. Częśc naszych pracowników legitymuje się uprawnieniami radcy prawnego, pozostali to aplikanci adwokaccy i radcowscy. W celu zapewnienia kompleksowości naszych usług współpracujemy tez stale z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi oraz biegłymi rewidentami na terenie całego kraju.

Dlaczego my

• Gwarancja niezmienności wcześniej ustalonych cen,
  • Kompleksowa obsługa dostosowana do wymagań klienta,
  • Sprawna, kompetentna odpowiedź na każde pytanie,
  • Gwarancja wysokiej jakości usług w przystępnej cenie,
  • Możliwość skorzystania z porad we własnym domu,
  • Możliwość skorzystania z porad w jednej z naszych kancelarii stacjonarnych.

Opinie klientów

• Dziękuję za pomoc przy opracowaniu statutu fundacji.

Autor: Maciej, Katowice
  • Fachowa i szybka porada, dziękuje i polecam.

Autor: Olga, Sosnowiec
  • Bardzo fachowa i niedroga porada w sprawie rozwodowej. Dziekuję za wskazanie moich praw i jak mam się ich domagać.

Autor: Kasia, Białystok
  • Bardzo dziękuję za ekspresową i niezwykle cenną dla mnie poradę.

Autor: Andrzej,Nowy Sącz